facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2021-12-13 X MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS LITERACKI "MAŁY PISARZ"


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze dwie uczennice Antonina Tamborska i Maja Dębińska wzięły udział w X Międzyświetlicowym Konkursie Literackim Mały pisarz organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11
w Kielcach. Tym samym reprezentowały SP 8 i zajęły miejsca na podium. Antosia napisała opowiadanie
pt.Niksli – syrena z ogonem w kropki” i zajęła pierwsze miejsce, natomiast detektywistyczne opowiadanie Mai pt. ,,Tajemnica znikających ciasteczek”  zajęło miejsce drugie. Oba utwory naszych uczennic nie tylko zaciekawiły jury, ale także zostały opublikowany w książeczce, będącej wspólną publikacją wszystkich zgłoszonych prac.
Serdecznie gratulujemy Antosi i Mai i życzymy dalszych sukcesów!

 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.