facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2021-12-20 Międzyświetlicowy konkurs plastyczno-techniczny "Bożonarodzeniowa szopka"W dniu 20 grudnia w Szkole Podstawowej nr 25 w Kielcach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XXI Międzyświetlicowego konkursu plastyczno – technicznego ,,Bożonarodzeniowa szopka”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wyobraźni i aktywności plastycznej. Konkurs był skierowany do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie przestrzennej szopki bożonarodzeniowej w dowolnej technice. Naszą świetlicę reprezentowała Hanna Wójcik z kl. 2 a. Dziewczynka wykonała przepiękną pracę z drewnianych patyczków i tym samym zajęła zaszczytne
II miejsce!!! Opiekę nad uczennicą sprawowała pani Anna Wójcik.

Serdecznie gratulujemy Hani. Życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

 © 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.