facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  »

2021-12-13 Zdalne zajęcia z pracownikiem Świętokrzyskiego Parku Narodowego - "Ślady i tropy zwierząt zamieszkujących ŚPN"
13 i 14 grudnia odbyły się w naszej szkole przyrodnicze zajęcia online dla klas V-VIII z panią Pauliną Kozłowską– pracownikiem Świętokrzyskiego Parku Narodowego zorganizowane przez SK LOP. Pani Paulina przybliżyła starszym Ósemkowiczom,
jak rozpoznawać ślady i tropy zwierząt na śniegu oraz jakie gatunki można spotkać w naszym rodzimym Świętokrzyskim Parku Narodowym.
Zajęcia były bardzo ciekawe, a prezentowane zdjęcia i wiadomości na pewno przydadzą się obserwatorom przyrody na zimowe dni zbliżających się ferii. Ciekawe, czy podczas zimowych spacerów w świętokrzyskich lasach nasi dociekliwi uczniowie zauważą charakterystyczne ślady dzika, lisa, sarny, a może….własnego psa lub kota?

Zapraszamy poniżej na fotorelację z wydarzenia.
Opiekunowie SK LOP
 

© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.