2021-11-25 Język niemiecki dla najmłodszych - KINDERSI

W ofercie zajęć rozwijających w świetlicy szkolnej jest nauka języka niemieckiego poprzez: zabawę, gry, piosenki, bajki, łamańce językowe, wierszyki czy rymowanki. Zajęcia w dużym stopniu wykorzystują spontaniczność, ciekawość dziecka oraz chęć do naśladowania. Świetliki poznają podstawowe zwroty i wyrażenia dnia codziennego w języku obcym, ćwiczą pamięć, intonację, budują proste wypowiedzi, a także poznają ciekawostki dotyczące krajów niemieckojęzycznych, tradycję i kulturę. Zajęcia odbywają się w pracowni językowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Kształtowanie kompetencji językowych stanowi nieodłączny element rozwoju dziecka, a przystępna i wesoła forma sprawia, że „Deutsch ist prima”.