2021-11-19 Dzień Życzliwości i Pozdrowień

19 listopada 2021 r. w naszej szkole obchodzony był Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Był to dzień wyjątkowy - pełen uśmiechów, miłych słów oraz pozytywnych emocji.
Żółty to kolor słońca kojarzony z  optymizmem i radością, dlatego też uczniowie i pracownicy szkoły
ubrali się tego dnia na żółto lub posiadali żółty akcent ubioru oraz radosne emotikony. Cała szkoła przyozdobiona została informacjami
na temat tego święta, życzliwymi sentencjami, także w języku angielskim i niemieckim.
Uczniowie mogli również dzielić się serdecznymi przemyśleniami i pozdrowieniami, zapisując je na przygotowanej tablicy.
Dużą atrakcję stanowiły „wyrywanki” z komplementami, dobrymi słowami lub uśmiechami.
A jak powszechnie wiadomo, małe radości i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności.
Uśmiechajmy się do siebie, to nic nie kosztuje, a może zdziałać cuda i wrócić do nas ze zdwojoną mocą.
Życzliwość to postawa - dzielmy się nią i jej doświadczajmy, nie tylko od święta, ale też na co dzień.
Wszystkiego najlepszego!