facebook bip
naglowek

Aktualności

«  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  »

2021-09-30 Dzień Chłopaka w Bibliotece


 
30 września biblioteka szkolna zorganizowała akcję „Dzień Chłopaka w Bibliotece”. Każdy chłopiec odwiedzający w tym dniu bibliotekę, po wypożyczeniu książki losował zagadkę. Po jej odgadnięciu mógł wylosować sobie drobną nagrodę. Rozwiązywanie logicznych zagadek dla starszych chłopców okazało się nie lada wyzwaniem, ale również dawało okazję do świetnej zabawy. Nie zabrakło życzeń, zdjęć i słodyczy. W tym dniu wszyscy świetnie się bawili, a bohaterowie tego sympatycznego święta z uśmiechem na twarzy tłumnie wypożyczali ulubione lektury.

© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kielcach
Design by A.Waniek-Misiorowska    Engine by Marcin Pochopień
^
Strona wykorzystuje pliki cookies.