2016-05-09 Podróż do Grecji i W. Brytanii

9 maja, w Dzień Europy, Szkolny Klub Europejski Euro-Unit zabrał uczniów naszej szkoły w podróż do dwóch krajów europejskich, które wybrali w tegorocznym ogólnoszkolnym głosowaniu. Były to Grecja i Wielka Brytania. Uczniowie klasy Ia i Vb oraz chór szkolny w barwnym widowisku zaprezentowali gorącą Grecję i trochę chłodniejszą Wielką Brytanię. Tego dnia naszą szkołę odwiedzili we wspaniałych strojach min Wiliam Szekspir, Królowa Elżbieta II, Kubuś Puchatek oraz greckie boginie z Olimpu. W rolę dostojnych gości doskonale wcielili się uczniowie klasy Ia. Chór szkolny porwał publiczność piosenkami zespołu The Beatles, a chłopcy z klasy Vb wspaniale odtańczyli najsłynniejszy grecki taniec Zorbę. Wiadomości o Grecji i Wielkiej Brytanii można było dowiedzieć się z prezentacji multimedialnych przygotowanych i zaprezentowanych przez Zuzię i Maćka. Podczas apelu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów o Grecji i Wielkiej Brytanii zorganizowanych przez klub Euro-Unit. Galę wręczania nagród poprowadzili Nadia i Dawid.

Więcej zdjęć w naszej galerii FOTO!-kliknij tutaj

Wyniki konkursów na stronie klub Euro-Unit
-kliknij tutaj

Podróż do Grecji i Wielkiej Brytanii zakończyła się sukcesem.